Cccf0b558aef86eb2a0b8d36b48c9eba
Elizabeth
Jackson
6f97b7fc0269ffcd81cae11a336bac5b
And
Michael
Strong
O nás

is a romantic, beautiful student living with her father in Forks, born September 13. She is five 5'4" tall but not muscular. She like to sit home and read, in part because she is extraordinarily clumsy.

is educated 6'2" engineer who design bridges. He comes from Texas from a medical family, born in friday 13th. He livedin Tokyo for two years. Michael loves Elizabeth, children and kitting.

Náš příběh

Michael and Elisabeth met when Elisabeth moved from Arizona to Seattle with her mother. She began attending a new school. Michael and Elisabeth first meet in biology class. He has her for a partner, and they sat at the same table.
However, Elisabeth had already heard about Michael and his family the first day of school, at lunch, when she asked her friend Jessica.
Af first Michael kept ignoring her because the smell of her blood was too tempting to resist it, which could result in Edward attacking Elisabeth and sucking her blood.
So, he changed his classes so that he could avoid Elisabeth as much as possible. Days after that, he made small talk with her, and the attraction was instant.

Horoskop

Je fakt, že Michael, muž narozený ve znamení Blíženci umí doslova zhypnotizovat ženu narozenou ve znamení Vah. A to bez toho, aby se jakkoli snažil. Žena znamení Váhy zase dokáže nenásilným způsobem přesvědčit tohoto muže, aby se usadil, měl děti, práci a zůstal na jednom místě do konce života. Tato žena to všechno dokáže zahrát tak, že Michael si myslí, že to byl jeho nápad a rozhodnutí. Tito dva zkrátka vědí jak na toho druhého.

Vztahy mezi Blíženci a Váhou většinou dopadnou dobře a musíme také dodat, že ve prospěch dívky. Kompatibilita Blíženci x Váhy je výborná, protože tito dva se umí vzájemně doplňovat. Nezáleží na tom, kdo přijde s nápadem, ten druhý se ho okamžitě chytí a spolu ho dokáží rychle zrealizovat. Elizabeth je přitahována jeho moudrostí, bystrostí a inteligencí.

Partnerská shoda mezi Blíženci a Váhou je i proto, že ani jeden z nich nemá problém obětovat svou svobodu či nároky kvůli tomu druhému. Michael konečně našel sobě rovného partnera. Elizabeth přesně ví, co chce a je odhodlána to za každou cenu i dostat. Je jemná, ženská a přitom silná osobnost vyzařující sebevědomí. Ví přesně jak na něj. Nechává mu pocit, že pánem je muž a že on je ten kdo toho druhého svedl. A přesně takový přístup Blíženci potřebují ke štěstí a klidnému vztahu. Žena ve znamení Váhy vždy dosáhne, co chce s férovým přístupem, ženskostí a svou bezmocností. I když muž znamení Blíženci brzy zjistí, že to všechno je jen hra z její strany, nevadí mu to a hraje podle jejích pravidel. Elizabeth si myslí, že vodí za nos jeho a Michael naopak. A obě strany jsou spokojeny.

Elizabeth ráda vede smysluplné konverzace a muž Blíženec je jí velmi dobrým partnerem v tomto směru. Tito dva lidé jsou si hodně podobní a to je na sobě přitahuje. V maličkostech, ve kterých jsou rozdílní, se zase doplňují. Jejich vzájemné postavení ve zvěrokruhu je optimální. Tyto dvě znamení jsou navzájem kompatibilní a mají mnoho společného. Navzájem se respektují a nechávají si svobodu. Někdy se může stát, že muž Blíženec zraní ženu znamení Váhy slovem. Ale to jen nechtěně. Častokrát si ani neuvědomí svou prchlivost a dokáže ji rychle získat zpět.

V sexu to mezi těmito dvěma nikdy nebude jako mezi dvěma znameními narozenými pod vlivem Slunce. Ale Michael i Elizabeth si více cení romantiku, lásku a respekt jako samotné fyzické uspokojení. V posteli se shodnou, zažijí i vzrušující momenty a to jim stačí.

Ve finanční sféře se, rovněž tento pár shodně. Ani pro jednoho nejsou peníze na prvním místě a nedají si řídit své životy podle finanční situace. Pro ženu Váhy jsou peníze zdrojem pěkných luxusních věcí a pro něj jen prostředkem jak si zpříjemnit život. Pokud Michael nemá peníze a naléhavě je potřebuje, tehdy se stávají hodně důležité pro něj. Ani jeden z nich však není lakomý nebo přehnaně šetrný. Pravděpodobně použijí množství svých peněz na cestování.

Pokud mají, tito dva příznivé postavení všech hvězd v horoskopu jejich vztah bude klidný a šťastný.

První ...
Rande 09. 03. 2006
Polibek 20. 03. 2006
Milování 06. 04. 2006
Dovolená 12. 07. 2006
Výročí
1 year 22. 03. 2007
5 years 22. 03. 2011
Cestování
Mali 06. 09. 2007
London 06. 07. 2008
Thailand 17. 07. 2009
Egypt 15. 11. 2009